unless.pl
Dzięki Live Gamer Portable możesz się dzielić swoją rozgrywką

Dziel się swoją rozgrywką z Live Gamer Portable

Kiedy jesteś w czymś dobry, chcesz dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi. Właśnie dlatego w świecie graczy coraz większą popularnością cieszą się serwisy „streamerskie” oraz gameplay’e, na których gracze pokazują swoje umiejętności strzelnicze lub taktyczne całemu światu. Jednak, by zyskać uznanie warto móc pochwalić się wysokiej jakości filmami, co może zapewnić specjalne urządzenie nagrywające takie jak Live Gamer Portable.


Live Gamer Portable to jeden z produktów AVerMedii skierowany przede wszystkim do streamerów i let’s playerów. Produkt umożliwia nagranie transmisji z rozgrywki w jakości HD z niemalże wszystkich najpopularniejszych platform, od Wii U, przez PS3, PS4, XBox’a 360 i One aż po PC i Mac’a. Dzięki specjalnemu systemowi PC-Free, do streamowania wystarczy jedynie podpięcie pod HDMI IN i kliknięcie dużego przycisku na urządzeniu, co sprawia, że obsługa  nagrywarki jest dziecinnie prosta.

Live Gamer Portable charakteryzuje się bardzo niskim (<350ms) opóźnieniem kodowania

Ponadto, do nagrywarki dołączane jest proste w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu bez problemu zapiszemy streamowany materiał czy udostępnimy go w mediach społecznościowych. Urządzenie umożliwia również dodawanie komentarzy głosowych oraz retroaktywne odtwarzanie do godziny wstecz.

Dodaj komentarz

Most discussed