unless.pl
Nowa gra mobilna o smogu

Nowa gra mobilna od ROCKWOOL Polska – zostań liderem walki ze smogiem!

ROCKWOOL Polska, producent wełny skalnej, uruchomił nową edycję gry dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych: ROCK MASTER II – Pogromcy Smogu. To nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na szerzenie wiedzy o kluczowych zasadach energooszczędności i korzyściach, jakie płyną z termomodernizacji. Dla najlepszych graczy do wygrania są nagrody o wartości 2 tys. zł.

Zasada jest prosta – należy wybudować ekologiczne miasto i wygrać walkę ze smogiem

Każdy gracz opracowuje własną strategię rozwoju i na wiele sposobów może zdobywać cegły, dzięki którym ma możliwość rozbudowania swojej metropolii. Im wyższy poziom osiągnie, tym większe ma szanse na zwycięstwo w rankingu najbardziej rozwiniętych miast. Co więcej, gra nie wymaga dużej ilości czasu. Dosłownie 2-3 minut dziennie to wszystko, co jest wymagane, by walczyć o atrakcyjne nagrody.

– Gra to dobra zabawa, ale i doskonałe narzędzie edukacyjne, gdyż quizy, które są głównym źródłem pozyskiwania cegieł, dotyczą  różnych tematów, w tym energooszczędności, kwestii termomodernizacji czy technicznych informacji z zakresu ociepleń wełną skalną. Badania prowadzone na wielu uniwersytetach pokazują, że gry mogą być bardzo stymulującym i rozwijającym treningiem dla umysłu, a idea „nauczania poprzez granie” znalazła już swoje zastosowanie w wielu branżach. Chcemy, by każdy wykonawca miał możliwość poszerzania wiedzy w sposób jak najbardziej atrakcyjny i przyjemny. Dzięki atrakcyjnej oprawie wizualnej, wciągającemu mechanizmowi gry i rywalizacji między wykonawcami o wartościowe nagrody, nasi fachowcy w angażujący sposób mogą zdobywać nowe informacje o produktach firmy i właściwościach wełny skalnej – mówi Łukasz Glapa,  dyrektor w marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

Pierwsza edycja gry ROCK MASTER cieszyła się wśród wykonawców dużą popularnością

Tak o grze mówił Jacek Marek, jeden ze zwycięzców pierwszej edycji, współwłaściciel firmy budowlanej SkyBud ze Szczecina:

– Kolega, z którym współpracuję przy okazji większych inwestycji na materiałach ROCKWOOL, pokazał mi grę, którą ROCKWOOL przygotował dla wykonawców. Na samym początku stwierdziłem, że mogę się trochę pobawić, zabić czas, jednak, kiedy zacząłem zauważać, że coraz częściej przoduję w rankingach, naprawdę wciągnąłem się w grę. Wtedy pojawiła się myśl, że mogę spróbować powalczyć o wygraną – opowiada zwycięzca, dla którego gra w ROCK MASTER okazała się być świetną odskocznią od pracy.

Gra przeznaczona jest dla wykonawców realizujących ocieplenia domów jednorodzinnych. W grę można zagrać pobierając darmową aplikację ROCK MASTER II – Pogromcy Smogu z Google Play (dla telefonów z systemem Android) albo App Store (dla telefonów z systemem iOS).
Dla najlepszych graczy ROCKWOOL Polska przygotował 73 nagrody główne  elektronarzędzia Bosch Professional. Oprócz tego co miesiąc wykonawcy walczyć mogą w konkursach, w których do wygrania są setki innych nagród. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.rockmaster.rockwool.pl/start.

Dodaj komentarz

Most discussed