unless.pl
Jak poprawić sobie granie na Xbox?

3 gadżety, które poprawią jakość rozgrywki na konsolach Xbox

Jak ochronić Kinect przed zniszczeniem? Kamerki do Kinecta posiadają jedną znaczącą wadę – wokół nich powstała niezliczona ilość wszelakich teorii spiskowych. Jeśli obawiasz się o własną prywatność lub najzwyczajniej w świecie pragniesz ochronić obiektyw przed kurzem czy nadmierną wilgotnością, osłona obiektywu A26 kompatybilna z Kinect 2.0 będzie jak znalazł.

Solidne mocowanie kamery

Co więcej, w ochronie delikatnego sprzętu z pewnością wspomoże nas klips A21 do mocowania kamery do Xboxa One. Dzięki mocnemu uciskowi, Kinect 2.0 nie zawiedzie nas nawet podczas najcięższych aktywności ruchowych. Oba gadżety, poza pełną trwałością wykonania, charakteryzują się minimalistycznym, stonowanym designem, dzięki któremu świetnie komponują się z konsolą.

Bolą palce?

Jakże straszną udręką są zużyte bądź zbyt twarde gałki analogowe. Kciuki odruchowo zaczynają się wykrzywiać tak, by po kilku godzinach rozgrywki utrudniać nam nawet trzymanie łyżki. Panaceum na to będą z pewnością nowe nakładki na gałki analogowe A24 w pełni kompatybilne z padami do Xbox One, dzięki którym gra będzie nie tylko przyjemna, ale i wygodna.

Ceny akcesoriów Natec Genesis zaczynają się już od kilkunastu złotych.

O Natec Genesis

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r.  Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

Dodaj komentarz

Most discussed