unless.pl

Huawei MatePad T8 – nowy tablet za 399 zł i z opaską sportową za 1 zł

MatePad T8 to ultrasmukły i lekki tablet Huawei, z 8” wyświetlaczem, który pokrywa aż 80 procent przedniej powierzchni urządzenia. Od 7 do 24 maja, Huawei MatePad T8 można zamówić w przedsprzedaży – do zakupionego w tym okresie tabletu, za 1 zł dodawana jest opaska sportowa – Huawei Band 3e. 

Dodatkowo, nabywcy nowego tabletu mogą skorzystać z oferty Huawei: kuponu o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro oraz bezpłatnego, 3-miesięcznego dostępu do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go. Aby skorzystać z prezentów, wystarczy pobrać wspomniane aplikacje ze sklepu Huawei AppGallery.

MatePad T8 to nowy tablet w portfolio Huawei, który został wyposażony w ekran o przekątnej 8”, osadzony w ultrasmukłe ramy, dzięki czemu, wyświetlacz tabletu pokrywa aż 80 procent przedniej powierzchni. Tablet jest też bardzo lekki, waży 310 g oraz został wyposażony w pojemną baterię 5100 mAh, co czyni go poręcznym i niezawodnym urządzeniem do oglądania video, czytania książek czy grania w gry podczas podróży.  Pełne naładowanie tabletu umożliwia oglądanie video nawet przez 12 godzin.

Funkcje premium w MatePad T8

Tablet obsługuje również funkcję Huawei Share OneHop, dostępną w rozwiązaniach Huawei z segmentu premium. Dzięki niej, dane pomiędzy tabletem a innymi urządzeniami Huawei można przenieść w szybki i prosty sposób, beż użycia dodatkowych kabli.

Tablet MatePad T8 został wyposażony w funkcję Face Unlock, która umożliwia odblokowanie urządzenia przez rozpoznanie twarzy właściciela urządzenia. Dzięki temu korzystanie z tabletu jest nie tylko prostsze, ale również bezpieczniejsze.

Wydajna praca

Huawei MatePad T8 pracuje pod kontrolą oprogramowania EMUI 10.0.1, które bazuje na systemie Android 10.0. Wydajną i płynną pracę zapewnia ośmiordzeniowy procesor. Tablet jest dostępny w wersji z Wi-Fi oraz LTE, z pamięcią wewnętrzną 16 GB lub 32 GB.

Huawei MatePad T8 został wyposażony w port na kartę microSD, dzięki czemu pamięć urządzenia można zwiększyć nawet do 512 GB oraz w wejście mini-jack 3,5 mm na standardowe słuchawki.

Rozdzielczość aparatu tylnego i przedniego w MatePad T8 wynosi odpowiednio 5 MP oraz 2 MP.

Kącik dziecięcy

Huawei MatePad T8 został wyposażony w kącik dziecięcy z aplikacjami i funkcjami dedykowanymi najmłodszym, m. in. aparat fotograficzny, aplikacje do zabawy oraz nagrywanie dźwięku. Kącik dziecięcy umożliwia też rodzicom kontrolę nad czasem, jakie dziecko spędza na korzystaniu z tabletu.

Dostępność Huawei MatePad T8

Huawei MatePad T8 można zamówić w przedsprzedaży od 7 do 24 maja w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Morele.net, MyCenter, AB FOTO i Empik. W okresie przedsprzedaży, do zakupionego tabletu, za 1 zł dodawana jest opaska sportowa – Huawei Band 3e.

Rekomendowana cena sprzedaży Huawei MatePad T8 – model 2+16 GB Wi-Fi wynosi 399 zł, ten sam model w wersji LTE dostępny jest za 499 zł. Cena wersji MatePad T8 w konfiguracji 2+32 GB Wi-Fi to 449 zł, a wersji LTE – 549 zł.

Jak skorzystać z prezentów od Huawei?

W celu uzyskania kuponu o wartości 20 zł na pierwsze zakupy w aplikacji Allegro, należy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, następnie przejść do sekcji „Prezenty” w Huawei AppGallery i odebrać kupon. Aby wykorzystać kupon, użytkownik podczas zakupów (za minimum 50 zł) musi wpisać kod z kuponu w sekcję „Płać mniej” w aplikacji Allegro.

Aby uzyskać bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go, należy pobrać aplikację ze sklepu Huawei AppGallery, przejść do sekcji „Prezenty” w Huawei AppGallery i odebrać kod. W celu jego realizacji, należy wejść na stronę www.empik.com/gofree, następnie zalogować się lub założyć konto na empik.com, wpisać kupon, podać dane swojej karty kredytowej i potwierdzić subskrypcję.

Dodaj komentarz

Most discussed