unless.pl
Playstation i stacje dokujące

Stacje dokujące do kontrolerów PS4 i Xbox One

Najbardziej frustrującą rzeczą podczas korzystania z konsoli są pady rozładowujące się właśnie wtedy, gdy rozgrywka osiąga swój kulminacyjny moment. Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli na wygodne i szybkie ładowanie kontrolerów są stacje dokujące.

Ładowanie z Genesisem

Natec Genesis wprowadził do sprzedaży nowe modele ładowarek A22 i A23 do gamepadów dwóch czołowych konsol – PlayStation 4 oraz Xbox One. Stacje posiadają możliwość ładowania dwóch padów jednocześnie, dzięki czemu  już nigdy nie będziemy mieli problemu z „ginącym” kontrolerem.

Łatwo i szybko

Czy zdarzyło Wam się w połowie gry stracić kontrolę nad padem z powodu rozładowanego akumulatora? Te praktyczne urządzenia mogą Wam zaoszczędzić niepotrzebnych nerwów w bardzo łatwy sposób. Po zakończeniu gry, wystarczy podłączyć pada do stacji dokującej by rozpocząć ładowanie kontrolera.

Design stworzony dla graczy

Zaletą produktów jest minimalistyczny design, który świetnie komponuje się ze stylistyką obu konsol. Warto dodać, że w przypadku ładowarki do Xboxa One, przy zakupie otrzymujemy dwa dodatkowe akumulatory do padów.

Cena stacji dokującej do konsoli PS4 wynosi 49 zł, zaś komplet – stacja dokująca do padów Xbox One z dwoma akumulatorami wyceniono na 99 zł.

O Natec Genesis

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r.  Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

Dodaj komentarz

Most discussed