unless.pl
Rock Band 4 podbija świat

Podbij scenę razem z Rock Band 4

Kto z nas nie wyobrażał sobie, że jest gwiazdą rocka? Chyba wszyscy choć raz stojąc na łóżku udawali, że właśnie podbijają serca wielotysięcznej publiczności, grając na niewidzialnej gitarze. Jeśli i Ty marzysz o graniu niesamowitych solówek lub najzwyczajniej w świecie pragniesz w kreatywny sposób rozbujać gości na imprezie, Rock Band 4 jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Najnowszy zestaw muzyczny od Mad Catza udowodni Ci, że wcale nie musisz być wirtuozem, by poczuć moc muzyki. Dzięki najnowszej odsłonie Rock Band, już teraz możesz wykorzystać swoją konsolę do podboju rockowego świata.

„Welcome to the jungle”

Rock Band 4 to niesamowity zestaw dostępny jest na Playstation 4 oraz Xbox One, który jako jeden z nielicznych na rynku daje wrażenie autentycznej gry na instrumentach. Poza zapewnieniem rozgrywki rytmicznej, Rock Band 4 jako pierwszy na rynku w sposób inteligentny będzie w stanie efektywnie oceniać improwizowane sola gitarowe, perkusyjne czy popisy wokalne. Niezależnie od zakupionego pakietu czy wykorzystywanej konsoli, dorzucane do zestawu oprogramowanie posiada 65 utworów na płycie. Dostęp do kolejnych 1500 online lub w postaci cotygodniowych DLC, wśród których znajdziemy największe hity takich zespołów jak: Queen, Megadeth czy The Doors.

Masz starszą wersję Rock Band?

Jesteś już szczęśliwym posiadaczem wcześniejszych wersji „Rock Bandów”? Świetnie się składa, bo Mad Catz docenia wiernych fanów serii. Rock Band 4 jest wstecznie kompatybilne ze wszystkimi elementami z poprzednich odsłon gry rytmicznej.

“In rock we trust, it’s rock or bust”

Jeśli dotychczas nie marzyłeś o karierze gitarzysty, mamy dla Ciebie złą wiadomość: Rock Band 4 z całą pewnością zmieni Twoje nastawienie. Gitara dołączona do zestawu została stworzona na licencji kultowego Stratocastera produkowanego od 1954 roku przez Fendera. Czy już wyobrażasz siebie z gitarą niemalże identyczną z tą, na której scenę podbijali Eric Clapton czy David Gilmour z Pink Floyd? Co więcej, dzięki możliwości tworzenia własnych solówek w trybie Freestyle będziesz mógł zmierzyć się ze znajomymi na zupełnie innym poziomie niż dotychczas. Dzięki bezprzewodowej komunikacji gitary z konsolą, nie musimy obawiać się o kłopotliwe kable plączące nam się pod nogami.

„Come together, right now”

Czym byłaby nawet najpiękniejsza muzyka bez osób, z którymi można się nią cieszyć? Specjalnie dla osób, pragnących dzielić się radością tworzenia (lub najzwyczajniej rozkręcić imprezę), stworzono zestaw instrumentów, bez których nie może obejść się jakikolwiek zespół – perkusję, mikrofon oraz gitarę.

Zestaw perkusyjny

Zestaw bębnów, podobnie do gitary łączy się z konsolą bezprzewodowo. Z uwagi na to, by „Rock Bandowy” sprzęt służył Tobie równie długo jak prawdziwy sprzęt muzyczny, elementy perkusji wykonano z materiałów zdolnych wytrzymać wiele godzin grania. Zastosowanie metalowego pedała oraz systemu kontrolującego prędkość wybijanych rytmów, nada Twoim popisom jeszcze więcej realizmu.

Co w zestawie piszczy?

Do zestawu dołączony został również wysokiej klasy 16-bitowy mikrofon, który połączymy z konsolą za pomocą kabla USB. Dzięki 48 kHz paśmie przenoszenia, mamy pewność nagrania krystalicznie czystego wokalu.

Na każdą imprezę

Rock Band 4 to zestaw, który z całą pewnością rozkręci Twoją imprezę. Zabawę w gwiazdę rocka będziesz mógł zacząć już wkrótce, ale już teraz możesz złożyć preorder za pośrednictwem sklepu gamedot.pl

By niczym Joan Jett zaśpiewać o miłości do rock’n’rolla wystarczy już 649 zł za zestaw gitarowy i 1199 zł za Band in a Box (gra, gitara, perkusja i mikrofon) do Xbox One i PS4. Pośpiesz się. Zamówienia przedpremierowe dostaną 5 % rabatu.

O Mad Catz

Światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Firma dostarcza na rynek akcesoria do gier video i oprogramowanie między innymi takich marek jak: Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Swoje oddziały posiada w USA, Kanadzie, Europie i Azji.

Niebanalne wzornictwo oraz niesamowita wytrzymałość przy relatywnie niskich cenach spowodowały, że produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie.

Dodaj komentarz

Most discussed