unless.pl
Gry w usługach Xbox

Apocalipsis w gronie wybranych gier w usłudze Xbox Game Pass

Apocalipsis: Harry at the End of the World, debiutancka produkcja studia Punch Punk Games z portfolio wydawniczego spółki Klabater, znalazła się w gronie wyselekcjonowanych gier, które Microsoft udostępni w najnowszej usłudze Xbox Game Pass na PC. Grę będzie można pobrać w cenie miesięcznego abonamentu, z oficjalnego sklepu Microsoft Store.

Xbox Game Pass to działająca od 2018 roku usługa Microsoftu, która polega na subskrypcji gier wideo dla Xboxa. W cenie abonamentu użytkownik  otrzymuje miesięczny dostęp do bogatej biblioteki gier na konsolę Xbox One, Xbox 360 oraz Xbox pierwszej generacji. Podczas Targów E3 Microsoft ogłosił rozszerzenie usługi o gry na PC. Xbox Game Pass dla PC da graczom nieograniczony dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier PC na Windows 10.

Znanych twórców i wydawców gier, m.in. do Apocalipsis: Harry at the End of the World

–  W gronie wyselekcjonowanych gier pecetowej wersji Xbox Game Pass znalazł się tytuł z naszego portfolio wydawniczego – Apocalipsis: Harry at the End of the World. Gracze już wielokrotnie docenili historię i atmosferę wykreowaną przez utalentowany zespół Punch Punk Games. Niewiele gier oferuje tak ambitną wizję, która zachwyca rozmachem, ale i dbałością o szczegóły. Tytuł zdobył już wiele nagród na festiwalach branżowych na całym świecie. Cieszymy się, że dzięki nowej usłudze Microsoftu będzie dodatkowo promowany i zyska nową grupę odbiorców. – informuje Michał Gembicki, członek zarządu spółki Klabater.

Apocalipsis: Harry at the End of the World to klasyczna przygodówka point & click z oprawą graficzną inspirowaną średniowiecznymi rycinami. Gracz wciela się w postać Harrego, który po śmierci ukochanej wyrusza w mroczną podróż przez niebezpieczne krainy, by ją odzyskać. Historia przesiąknięta jest średniowiecznym mistycyzmem i filozofią. Opowieści zaczerpnięte zostały z Boskiej komedii Dantego Alighieri.

Dodaj komentarz

Most discussed