unless.pl
Gwiezdne wojny

Coś dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

„Gwiezdne Wojny” to saga bliska milionom serc. Fani doskonale znają każde z wydarzeń, mających miejsce „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”. Miłośnicy „Star Wars” z wielkim oczekiwaniem śledzą wszystkie newsy na temat kolejnej części filmowej serii i odliczają dni do premiery. Do 18 grudnia pozostało jednak trochę czasu, warto więc umilić sobie oczekiwanie, zaopatrując się w gadżety i gry związane z ulubionym uniwersum.

Gra Star Wars: Battlefront

Zanim do kin trafi Epizod VII, miłośników sagi czeka jeszcze jedna ważna premiera. 19 listopada na sklepowe półki trafi gra Star Wars: Battlefront, która już w ofercie przedsprzedażowej cieszy się dużym zainteresowaniem tych, którzy chcą spotkać najsłynniejsze postacie z uniwersum „Star Wars”. Gra to połączenie porywającej akcji z wiernie odwzorowanymi bohaterami i uzbrojeniem. Podczas rozgrywki można wziąć udział w wieloosobowych starciach po stronie rebelii lub Imperium na Hoth, Endorze, Tatooine i na niezbadanej planecie Sullust.

Gra dostępna jest w trzech wersjach: na PlayStation 4, Xbox One i PC. Ich ceny to: 219zł za wersję na konsole i 149zł na komputery osobiste.

Zestawy specjalne:

Komputronik przygotował też specjalne zestawy „Star Wars”. W skład pierwszego wchodzi konsola PS4 z grą oraz dwa vouchery do sieci kin Multikino, które fani mogą wykorzystać także podczas grudniowej premiery. Cena zestawu to 1699zł.

Drugi zestaw przygotowano z myślą o zwolennikach Xbox One. Poza konsolą i grą Star Wars: Battlefront, znalazła się w nim też FIFA 16 oraz jeden z modeli do składania. Można wybrać R2D2, X-wing Star Fighter, Tie Fighter, Millennium Falcon. Cena zestawu to 1649zł.

Kultowe maszyny do składania

Modele do składania to ciekawy gadżet, który zainteresuje fanów, niezależnie od wieku. Wśród czterech propozycji znajduje się legendarny statek Sokół Millennium , R2-D2, myśliwiec X-wing czy TIE Fighter.

Ceny modeli to 79zł.

Pendrive w kształcie ulubionych bohaterów

Pendrive’a ma niemal każdy, jednak dla fanów „Gwiezdnych Wojen” Tribe, producent kolekcjonerskich akcesoriów, ma coś specjalnego. Teraz każdy może mieć przenośną pamięć, zamkniętą w obudowie w kształcie ulubionych bohaterów: R2-D2, Chewbacca, C-3PO, Boba Fett, Darth Maul, Yoda czy Stormtroopera

Ceny w zależności od bohatera i pojemności wahają się od 84,90zł do 119,90zł.

Limitowane edycje słuchawek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów sagi, w ofercie można znaleźć także słuchawki z limitowanych edycji w stylu „Star Wars”. Seria SMS Audio On Ear Wired Street for Star Wars to połączenie funkcjonalności z ciekawym designem, nawiązującym stylistyką do ”Gwiezdnych Wojen”. Słuchawki nauszne typu ON-Ear wyposażono w funkcje pasywnej redukcji szumów oraz wzmocnienia modulacji tonów niskich. Kiedy już nie będą potrzebne, możemy je złożyć i schować do torby czy plecaka. W serii „Star Wars” można znaleźć słuchawki nawiązujące do Galaktycznego Imperium, rebeliantów, szturmowców czy łowcy nagród Boba Fett. Ich cena to 499zł.

Limitowane serie „Star Wars” przygotował także Turtle Beach. Zestaw słuchawkowy Turtle Beach Star Wars X-wing Pilot, z odłączanym mikrofonem i wbudowanym kontrolerem głośności i wyciszania mikrofonu, inspirowany jest pilotami rebelianckich myśliwców. Jego koszt to 259zł.

Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier Turtle Beach Star Wars Sandtrooper, można poczuć się jak prawdziwy szturmowiec. Do słuchawek dołączono zestaw wymiennych nakładek z symbolem Imperium Galaktycznego. Słuchawki Sandtrooper można nabyć za 449zł.

Dodaj komentarz

Most discussed