unless.pl
Premierowe gry

Najciekawsze premiery czerwca dla graczy

Choć rokroczna konferencja E3, na której poznawaliśmy nowe tytuły, w tym roku będzie miała nieco inny przebieg, czerwiec zapowiada się dla graczy dość ciekawie. Przynajmniej kilka tytułów wyróżnia się na tle ostatnich miesięcy i jest zapowiedzią tego, co będzie działo się już po wakacjach, w serii premier od września do grudnia. Czas więc zobaczyć najciekawsze premiery czerwca 2020.

Maid of Sker

Gra, w której w pierwszej osobie bierzesz udział w legendzie Elizabeth Williams. To survival horror, który jest rozgrywany w prawdziwym budynku, jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w Walii – Sker House. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Wales Interactive. W grze będziesz miał jedno zadanie – przeżyć. Zwiedzanie kolejnych pomieszczeń, rozwiązywanie zagadek środowiskowych i krycie się przed śmiertelnie niebezpiecznymi wrogami to zadanie dla każdego gracza. Ale od jego decyzji zależeć będzie dalsza fabuła gry.

Życie eko u Simsów

Coś zupełnie innego i wyczekiwanego przez spragnionych nowości właścicieli The Sims 4. Tym razem w kolejnym, już dziewiątym dodatku, pojawią się elementy świata ekologicznego. Co będzie nowego? Gracze trafią do skrajnie zanieczyszczonej Przystani Evergreen i będą musieli realizować projekty ekologiczne. Na przykład można zachęcać sąsiadów do recyklingu. Pojawią się także nowe aktywności oraz przedmioty związane z ekologią, między innymi pozwalające na produkcję zdrowej żywności, recykling śmieci czy dokładniejszą kontrolę nad zanieczyszczeniami. Dodatek, który idzie z nurtem życia.

Desperados III

Trzecia część kultowej, klasycznej serii gier taktycznych, która wykorzystuje nieśmiertelną, uwielbianą przez graczy formułę zapoczątkowaną przez nieśmiertelnego Commandosa. W Desperados gracze działają na Dzikim Zachodzie. Co najważniejsze, ostatnia wersja gry, Desperados II, pojawiła się w 2006 roku, więc mamy wielki powrót po 14 latach. Zmieniło się studio, które odpowiada za produkcję gry. Tym razem są to twórcy innej świetnie przryjętej gry taktycznej – Shadow Tactics. Na pewno to jedna z najciekawszych pozycji w czerwcu.

The Last of Us Part II

Druga część doskonale przyjętej gry opowiadającej o losach dziewczyny Ellie. Młoda kobieta, którą w pierwszej części chroni się jako Joel, staje się główną bohaterką dwójki. Świat dalej jest ruiną po działaniach grzyba zamieniającego ludzi w „klikacze”, a fabuła opiera się na walce z niebezpieczną sektą w Wyoming. Miłośnicy pierwszej części na pewno się nie zawiodą.

Dodaj komentarz

Most discussed