unless.pl
Nowości na Netflixie przez platformę streamingową

Nowości w Netflixie na wakacje, czyli czerwiec 2020 w najsłynniejszej platformie streamingowej

Podczas nieobecności kina, Netflix wyrósł na jeszcze większego potentat i nigdy nie czekano na premiery tak mocno, jak w okresie kryzysu epidemicznego. Choć kina powoli się otwierają, czerwiec na pewno będzie kolejnym miesiącem, w którym więcej osób zasiądzie przed własnym telewizorem. A co będzie można zobaczyć u amerykańskiego dystrybutora?

Najlepsze filmy na Netflixie w czerwcu

Zaczynamy od przeglądu najciekawszych filmów, które pojawią się na słynnej platformie streamingowej. Już 5 czerwca debiutuje Ostatni skok w historii USA, w którym obserwujemy sytuację z przyszłości. Wkrótce do umysłów Amerykanów ma trafić informacja, która położy kres wszelkim przestępstwom. Tymczasem grupa złodziei przygotowuje się do ostatniego skoku, zanim jeszcze do tego dojdzie.

Kilka dni później pojawi się Choked: Money Talks, w którym pracownica banku odkryje nietypowe źródło dochodu. Tego samego dnia, tj. 12 czerwca, zadebiutuje Da 5 Bloods: In converstion, w którym czterej czarnoskórzy weterani wracają do Wietnamu kilkadziesiąt lat po wojnie i szukają szczątków dowódców oraz ukrytego złota.

Druga połowa czerwca to sensacja, romans i film na faktach. Zagubiona kula to opowieść o mechaniku, który po wyjściu z więzienia zostaje zwerbowany do przerabiania policyjnych samochodów. Podróż w jedną stronę jutra opowiada historię pary Nieznajowych, która spotyka się w pociągu i zbliża się do siebie poprzez rozmowę o burzliwych romantycznych doświadczeniach. Na koniec Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, w której poznamy losu dwóch śpiewaków z małego miasteczka w drodze na szczyt.

Seriale, na które warto zapolować

Nie zabraknie także seriali – i nowych produkcji, i kontynuacji już znanych tytułów. Między innymi pojawi się W głębi lasu. Zadebiutuje już 12 czerwca i opowie historię, w której odnalezione ciało zostanie powiązane ze sprawą siostry warszawskiego prokuratora. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena.

Inną propozycją będzie obraz Profesor Iglesias: Część 2, który pojawi się na platformie 17 czerwca. To druga część opowiadająca o licealnym nauczycielu usiłującym odmienić życie trudnych, ale zdolnych dzieci. Drugi sezon pojawi się także 18 czerwca, a będzie to serial The Order. W nim konflikt wilkołaków i czarodziejów z Uniwersytetu Belgrave będzie jeszcze bardziej zacięty. Niewątpliwie będzie, co oglądać w czerwcu, gdy kina wciąż pozostaną nieczynne albo repertuar tych już otwartych będzie nieciekawy i przejściowy.

Dodaj komentarz

Most discussed