unless.pl
Gra skoki narciarskie

Ski Jumps z nową ofertą dla graczy

Ski Jumps to interesujący polski menadżer skoków narciarskich online dostępny w przeglądarce. Prężnie rozwijająca się gra multiplayer wzbogaca oferowaną rozgrywkę dzięki otwarciu zupełnie nowego serwera. Skoki narciarskie online jeszcze nigdy nie były tak dynamiczne i ekscytujące jak teraz. Poznaj serwer Szybki Turniej.

Serwer Szybki Turniej w grze Ski Jumps to nowe podejście to tematów takich jak menadżer skoków narciarskich. Nowy serwer pozwoli graczom przejąć kontrolę nad swoim skoczkiem w celu poprowadzenia go do sukcesów na skoczniach. W odróżnieniu od rozgrywki na serwerze Nowe Igrzyska, rozgrywka będzie skupiona tylko na jednym sezonie. Wszystko to sprawi, że całość będzie bardziej dynamiczna.

Zwiększona zostanie częstotliwość zawodów, a także szereg premii i bonusów

Główną cechą serwera Szybki Turniej jest to, że po rozegraniu pełnego sezonu następuje reset postaci. Wtedy gra rozpoczyna się od nowa. Dzięki temu, cała zawartość została odpowiednio przebudowana i zbilansowana, dzięki czemu doświadczenie gry jest bardziej dynamiczne, a wszystko nabiera szybszego tempa.

Z racji zmienionego profilu gry online, serwer Szybki Turniej jest zalecany dla tych, którzy mają już doświadczenie w grze. Dotychczasowy serwer Nowe Igrzyska jest nadal aktywny i gromadzi coraz więcej nowych graczy, których aktualnie jest już 50 tysięcy.  Zabawa koncentruję się na pełnoprawnym doświadczeniu rozwoju skoczka. Oba serwery oferują różne i ciekawe doświadczenia w temacie skoków narciarskich multiplayer.

Każdy gracz znajdzie w nich coś dla siebie

Producent gry – studio SuperNova Interactive – na bieżąco uzupełnia produkcję o nową zawartość, dzięki czemu dotychczasowi gracze regularnie mają możliwość odkrywania nowych elementów, czy urozmaicania swojej dotychczasowej rozgrywki online. Patronat medialny nad projektem objął Portal MMO – serwis zrzeszający fanów gier online i multiplayer. Główną cechą serwisu jest bogata i nieustannie rozwijana encyklopedia gier, która kataloguje najciekawsze gry komputerowe, w których można grać w trybie kooperacji z innymi graczami.

Dodaj komentarz

Most discussed